Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>Brendijs

Goalong Movie VSOP brendijs 700ml 40%abv


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:FILMAS
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:Katra pudele iepakota dāvanu kastē, 12 pudeles/kartona
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:8000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
11
GaršasSvaigi augļi un maigi ziedi
GaršaIzsmalcināts un gluds ar noturīgu apdari 

Konkurētspējīga priekšrocība:

Pievilcīga cena ar ātru piegādes datumu

Pietiekami krājumi

Vienas pieturas alkoholisko dzērienu apkalpošanas sistēma.


111
222


Mēs atlasījām vīnogas, lai tās saspiestu biezenī un izspiestu mūsdienīgā vakuumpresē, un pēc tam savvaļas raugs tiek izmantots dabiskai fermentācijai, lai pagatavotu oriģinālo vīnogu vīnu, un pēc tam to destilē ar dubultās destilācijas iekārtu. Pēc destilācijas pabeigšanas to sauc par dzīvības ūdeni. Ar oriģinālā rupjā minerāla aromātu tas ir jāuzglabā ozolkoka mucās 3 gadus, lai tas kļūtu par īstu FILMAS VSOP brendiju.

Vadošais eksports 7 gadus pēc kārtas. Ātra piegāde, garantēta kvalitāte un lielisks pēcpārdošanas serviss. Piedāvājiet jums piecu zvaigžņu vienas pieturas iepirkšanās pieredzi. Nevienam no tirgū esošajiem produktiem nav bijuši nekādi pārtikas nekaitīguma gadījumi. Klientu aptaujas apmierinātība pārsniedz 90%. Mēs pieņemam uzraudzību un korekciju no globāliem klientiem un profesionālajām iestādēm.

Kompanijas profils

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. is a one-stop professional International Liquor Manufacturer in China invested by UK Goalong Group in the year of 2018, mainly producing and exporting whisky, brandy, vodka, gin, liqueurs and other šķidrumi. located in the Two Oriented Industrial Park of Liuyang city, It’s the 1st largest-scale viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā, kā arī 4. spirta rūpnīca, ko ieguldījusi Goalong Group, ar vismodernāko un modernizētāko aprīkojumu un augsta līmeņa vadības sistēmu, kas pārstāv grupas 4. starptautisko piegādes līmeni, galvenokārt koncentrējoties uz Ķīniešu viskijs dzērienu izgatavošanas un privāto preču zīmju pakalpojumi klientiem no iekšzemes un ārvalstīm.


Sīkāka informācija
2
3
4
5
6
PASŪTĪJUMU