Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>Brendijs

Bosolac brendijs VSOP 700ml/1000ml/3000ml 40%abv


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Bosolac
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:Katra pudele iepakota dāvanu kastē, 6 pudeles/kartona
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:8000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
11

Bosolac VSOP Brandy sākotnēji tiek destilēts un sajaukts Francijā, konjaka apgabalā, uzņēmums PRULHO-MATRIX SAS, pēc tam iepildīts pudelēs Goalongā bez trešās puses. Pēc 3 gadu izturēšanas ozolkokā, dzērienam ir vienreizēji ziedu aromāts, elegants un maigs. Klienti to uzskata par labu izvēli ballītēm un svinībām. Nav pārsteigums, ka jums patiks tā sātīgā garša un nedaudz spēcīgā jau iepriekš.


Konkurētspējīga priekšrocība:

Pievilcīga cena ar ātru piegādes datumu

Pietiekami krājumi

Vienas pieturas alkoholisko dzērienu apkalpošanas sistēma.


22
33


44.1

Vadošais eksports 7 gadus pēc kārtas. Ātra piegāde, garantēta kvalitāte un lielisks pēcpārdošanas serviss. Piedāvājiet jums piecu zvaigžņu vienas pieturas iepirkšanās pieredzi. Nevienam no tirgū esošajiem produktiem nav bijuši nekādi pārtikas nekaitīguma gadījumi. Klientu aptaujas apmierinātība pārsniedz 90%. Mēs pieņemam uzraudzību un korekciju no globāliem klientiem un profesionālajām iestādēm.

8

99

55

Kompanijas profils

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. ir vienas pieturas profesionāls starptautisks alkoholisko dzērienu ražotājs Ķīnā, kuru 2018. gadā ieguldīja Apvienotās Karalistes Goalong Group, galvenokārt ražojot un eksportējot viskiju, brendiju, degvīnu, džinu, liķierus un citus produktus. šķidrumi. atrodas Liuyang pilsētas Divu orientēto industriālajā parkā, tas ir 1. lielākais mērogā viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā, kā arī 4. spirta rūpnīca, ko ieguldījusi Goalong Group, ar vismodernāko un modernizētāko aprīkojumu un augsta līmeņa vadības sistēmu, kas pārstāv grupas 4. starptautisko piegādes līmeni, galvenokārt koncentrējoties uz Ķīniešu viskijs dzērienu izgatavošanas un privāto preču zīmju pakalpojumi klientiem no iekšzemes un ārvalstīm.

4

6


Sīkāka informācija
2
3
4
5
6
PASŪTĪJUMU