Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>Brendijs

Goalong Royal Carlston brendijs VSOP stiprie alkoholiskie dzērieni 700ml 40%abv


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:FILMAS
Minimālā pasūtījuma daudzums:1200 pudeles
Iepakojums Detaļas:Katra pudele iepakota dāvanu kastē, 12 pudeles/kartona
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:8000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
44.1

Mēs atlasījām vīnogas, lai tās saspiestu un izspiestu modernajā vakuumpresē, un pēc tam savvaļas raugs tiek izmantots dabiskai fermentācijai, lai pagatavotu oriģinālo vīnogu vīnu, un pēc tam to destilē ar dubultās destilācijas iekārtu. Pēc destilācijas pabeigšanas to sauc par dzīvības ūdeni. Ar oriģinālā rupjā minerāla aromātu tas ir jāuzglabā ozolkoka mucās 3 gadus, lai tas kļūtu par īstu Royal Carlston brendijs VSOP.


Konkurētspējīga priekšrocība:

Pievilcīga cena ar ātru piegādes datumu

Pietiekami krājumi

Viena pietura šķidrums pakalpojumu sistēma.


55
66
77

Eksporta līderis 7 gadus pēc kārtas. Ātra piegāde, garantēta kvalitāte un lielisks pēcpārdošanas serviss. Piedāvājiet jums piecu zvaigžņu vienas pieturas iepirkšanās pieredzi. Nevienam no tirgū esošajiem produktiem nav bijuši pārtikas drošības incidenti.Klientu aptaujas apmierinātība pārsniedz 90%. Mēs pieņemam uzraudzību un korekciju no globāliem klientiem un profesionālajām iestādēm.

3

88

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. atrodas divu veidu industriālajā parkā Liuyang pilsētā. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. atrodas divu veidu industriālajā parkā Liuyang City, 23259.67 kvadrātmetru platībā. 5 lielas ēkas, katra ar apbūves laukumu aptuveni 5000 kvadrātmetru. Kas ir pirmā liela mēroga viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā. Un tā ir ceturtā spirta rūpnīca, ko ieguldījusi Goalong Liquor Group.


Sīkāka informācija
2
3
PASŪTĪJUMU