Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>Brendijs

Bosolac īpašās kvalitātes XO brendijs 700ml 40%abv


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Bosolac
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:Katra pudele iepakota dāvanu kastē, 6 pudeles/kartona
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:8000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
11

Bosolac Special Grade Brandy XO is distilled in Prulho France, blended and bottled in China. Exotic grapes, materials and technology guarantee its unique flavors. The hand-made glass bottle adds its elegance. Customers regard it as a good choice for party and celebration occasions.It’s no surprise that you will like its full-bodied taste and slightly strong upfront.


22

33


44

55

Eksporta līderis 7 gadus pēc kārtas. Ātra piegāde, garantēta kvalitāte un lielisks pēcpārdošanas serviss. Piedāvājiet jums piecu zvaigžņu vienas pieturas iepirkšanās pieredzi. Nevienam no tirgū esošajiem produktiem nav bijuši pārtikas drošības incidenti.Klientu aptaujas apmierinātība pārsniedz 90%. Mēs pieņemam uzraudzību un korekciju no globāliem klientiem un profesionālajām iestādēm.

5

10

66

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. atrodas divu veidu industriālajā parkā Liuyang pilsētā. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. atrodas divu veidu industriālajā parkā Liuyang City, 23259.67 kvadrātmetru platībā. 5 lielas ēkas, katra ar apbūves laukumu aptuveni 5000 kvadrātmetru. Kas ir pirmā liela mēroga viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā. Un tā ir ceturtā spirta rūpnīca, ko ieguldījusi Goalong Liquor Group.

1. Vai tiešām šis brendijs ir 6 gadus vecs?

Yes,Special Grade Brandyis distilled and blended in France,Which aged in FranceOak barrel over 6 years. And botting in China by Goalong Liquor group.

2. Vai mēs varam izmantot savu logotipu vai dizainu uz etiķetes?

Jā, mēs pieņemam pielāgotus dizainus. Mums ir arī dizaineru komanda, kas palīdzēs jums izstrādāt.

3. Kāds ir pudeles tilpums?

Mums pa rokai ir 700ml pudele. Mēs varam atvērt veidni jūsu pilnvarotajai pudelei.

4. Kāds ir veidņu atvēršanas cikls un izmaksas?

Mūsu veidņu atvēršanas cikls parasti ir apmēram divas nedēļas, sadalīts mehāniskās pudelēs un manuālās pudelēs, un izmaksas ir no 300 līdz 1500 ASV dolāriem. Ņemot vērā ilgtermiņa sadarbību nākotnē, varam apsvērt veidņu atvēršanas maksas atmaksu par pirmo lielo pasūtījumu.

5. Kā rīkoties, ja preces tiek nopietni bojātas, transportējot uz vietējo rajonu?

Mūsu iepakojums ir piemērots starptautiskajiem pārvadājumiem, un bojājumu līmenis ir ārkārtīgi zems. Lūdzu, nofotografējiet un savāciet pierādījumus 2 stundu laikā pēc preču saņemšanas. Mēs kompensēsim jūsu nākamo pasūtījumu, pamatojoties uz faktiskajiem zaudējumiem.

6. Kā rīkoties, ja vīna noplūdes un etiķešu kļūdas ir radušās nepareizu procesu vai ražošanas dēļ, kas ietekmē pārdošanu?

Tā kā marķēšanu darbina mašīna, kļūdu diapazons ir ļoti zems un

kļūdu ir grūti saskatīt ar neapbruņotu aci, tāpēc varat būt drošs. Kas attiecas uz vīna noplūdes problēmu, tā kā vāks ir daudzkārt uzlabots, vīna noplūdes iespēja ir ļoti maza. Ja tas tiešām ir rūpnīcas iemeslu dēļ, lūdzu, uzņemiet fotoattēlu kā pierādījumu, un mēs esam gatavi uzņemties attiecīgo atbildību.

7. Klienti mūsu tirgū ir ļoti riebīgi pret ķīniešu pārtiku, jo Ķīnā ir daudz pārtikas problēmu, kā novērst gala tirgus šaubas?

Ja nepieciešams, varam sadarboties ar QS testēšanu vai citu starptautiski sertificētu BV, trešo pušu pārbaudēm utt. Absolūti garantējam kvalitāti. Salīdzinot ar citiem lielākajiem stipro alkoholisko dzērienu zīmoliem, mūsu produkti ir rentabli. Cena ir mērena, un kvalitāte ir garantēta. Es uzskatu, ka tas noteikti palīdzēs jums atvērt lielāku tirgu.

8. Ko darīt, ja ir atšķirība starp beztaras vīnu

un vīna paraugs? Katru reizi, kad tiek nosūtīts paraugs, mēs uzlīmēsim atbilstošo etiķeti un saglabāsim kopiju uz uzņēmuma parauga stenda. Ražojot lielapjoma preces, mēs izvietosim un ražosim pēc paraugiem, tāpēc problēma, kuru jūs apsverat, būtībā nepastāv.

9. I want to buy 6 bottles of viskijs. Can your company provide cash on delivery service?

Tā kā vīns ir bīstams un trausls, neiesakām iegādāties 6 pudeles. Vispirms varat izmēģināt vienu pudeli. Vietējā eksprespasta dēļ mēs nepieņemam skaidru naudu pēc piegādes.

10. Cik pārbaudes ir iespējamas visa ražošanas procesa laikā un cik pilnas pārbaudes?

Katrs no mūsu amatiem veiks savstarpēju pārbaudi un pašpārbaudi. Papildus tiek veiktas 2 izlases veida pārbaudes

un 1 pilna pārbaude.

Sīkāka informācija
2
3
4
5
6
PASŪTĪJUMU