Visas kategorijas

Sākums>Jaunumi>Uzņēmuma jaunumi

Goalong alkoholisko dzērienu spirta rūpnīcas dzimšana

2023-05-11

Goalong Liquor zīmols aizsākās 2011. gadā, Zīmola ķīniešu nosaukums ir 高朗, kas cēlies no uzņēmuma dibinātāja - Alana kunga ķīniešu vārda, un vārda "Goalong" nozīme ir iet uz priekšu un virzīties uz priekšu, kas ir Goalong Liquor uzņēmējdarbības gars, tas ir arī 高朗 saskaņošana ķīniešu valodā.

Hunan Goalong Liquor Co.,Ltd. dibināta 2012. gadā un atvērta 2013. 2014.-2015.g., ar vēlmi Ķīniešu viskijs, Alana kungs sāka gatavot pirmo viskija spirta rūpnīca grupā uzstādīt viskija destilācijas iekārtas un veikt partiju eksperimentālo ražošanu. 2016.–2017. gadā pēc eksperimentālā izrāviena mēs izvēlējāmies Liuyang, Hunaņas provincē, lai izveidotu Liuyang Goalong alkoholisko dzērienu spirta rūpnīcu. No 2017. līdz 2019. gadam Alana kungs apceļoja vairākas valstis, uzsāka garu un piepildītu pasaules viskija ceļojumu.

No 2017. līdz 2021. gadam, kas prasīja četrus gadus, līdz Goalong Liquor spirta rūpnīca tika nodota ekspluatācijā.


图片 1


Liuyang, Ķīna · Goalong alkoholisko dzērienu spirta rūpnīca

Mūsu spirta rūpnīca atrodas Liuyang upes krastā Ķīnā. Apceļojis pasauli, Alan kungs atrada ideālu vietu viskija pagatavošanai, kas pārstāv Ķīnas terroir, Liuyang, Changsha, Hunaņas provincē - zem Da Wei kalna.

Destilētajā rūpnīcā tiek izmantota siltumvadoša eļļa, kas spēj regulēt sildīšanas temperatūru līdz 140 grādiem vai vairāk, tādējādi radot intensīvāku Merad reakciju, piešķirot jaunajam spirtam patīkamu grauzdētu aromātu ar saldu, elegantu garšu, iesala aromāts ir bagāts ar rožu un zaļo ābolu augļu notis.

Goalong dala viskiju ar ļoti īpašu terroir pasaulei, ļaujot jums dziļi uztvert Ķīnas garšu.


2


Liuyang, Ķīna · Da Vei kalns

Goalong viskijs Spirta rūpnīca atrodas Liuyang upes kanjona baseina vidū, ko ieskauj kalni. Uz dienvidiem no spirta rūpnīcas atrodas apmēram 2.5 kilometri no Liuyang upes, ziemeļos un dienvidos ir Luoxiao kalni un Lianyun Minor Mountains, galvenā virsotne ir Dawei kalns, augstākā virsotne ir 1608 metri, meža apstādījumu līmenis ir 99%, četri gadalaikiem lietus un migla cauri slāneklim, kas veidojies miljardos gadu, dzidrs un salds dabiskās garšas plūsmā. Šajā 28° ziemeļu platuma grādos zem ziemas sniegotā kalna atradām viskijam vispiemērotāko teritoriju - Liuyang upes avotu, kurā visu gadu ir 1680 mm nokrišņu, apkārt ir bagātīgi augstas kvalitātes ūdens resursi, padarot to par lielisku vietu viskija gatavošana.