Visas kategorijas

Sākums>Jaunumi>Uzņēmuma jaunumi

Cheung Kong Biznesa augstskolas Hunaņas absolventu asociācija rīkoja kampaņu “2023. gada ieeja izcilajā absolventu uzņēmumā — Goalong alkohols”, lai stiprinātu absolventu sadarbību un abpusēji izdevīgus.

2023-05-25

Nesen Hunaņas Absolventu asociācijas, Cheung Kong Graduate School of Business, aktīvajā organizācijā Hunaņas provincē notika ievērojama kampaņa. Absolventi iegāja izcilo absolventu uzņēmumā. Šī pasākuma uzmanības centrā bija Goalong Šķidrums, vietējais spirts zīmols Hunanā. Būdams Cheung Kong Graduate School of Business Hunaņas provincē, Goalong Liquor ir plaši atzīts šajā nozarē ar savu izcilo kvalitāti un unikālo garšu. Pasākuma mērķis ir, lai absolventi padziļinātu izpratni par uzņēmuma biznesa filozofiju, attīstības vēsturi un sasniegumiem, vienlaikus nodrošinot platformu komunikācijai un sadarbībai.

Pirms pasākuma sākuma absolventi ar nepacietību pulcējās Goalong Liquor galvenajā mītnē un tika sagaidīti ar sarežģītu korporatīvo vizīti. Absolventi ir pakļauti visam alkoholisko dzērienu ražošanas procesam, sākot no izejvielu iegūšanas līdz alus darīšanas tehnoloģijai, un viņiem ir padziļināta izpratne par izsmalcināto tehnoloģiju un stingru Goalong Liquor kvalitātes kontroli.

图片 1_ 副本

Pēc tam forumā siltā gaisotnē Goalong Liquor valdes priekšsēdētājs dalījās ar uzņēmuma attīstības procesu un pieredzi. Viņš uzsvēra inovāciju, kvalitātes un ilgtspējas nozīmi, kā arī pastāstīja absolventiem par uzņēmuma biznesa stratēģiju un izaicinājumu risinājumiem. Absolventi savā starpā aktīvi uzdeva jautājumus, apmainījās idejām un apsprieda pieredzi un atziņas savās jomās. Pasākuma laikā Gao Kailang kungs (Alans), Goalong Liquor priekšsēdētājs, saņēma Cheung Kong Graduate School of Business ziedojumu sertifikātu, kurā tika izteikta atzinība par viņa ziedojumu Shenzhen Cheung Kong Graduate School of Business Education attīstības fondam 03. maijā. 2023. gads.

图片 2_ 副本

Kampaņa “2023. gada ieeja izcilajā absolventu uzņēmumā — Goalong alkohols” sniedz vairāk iespēju Goalong alkoholiskajiem dzērieniem un mudina Goalong komandu ieviest jauninājumus, izpētīt tirgu un sniegt ieguldījumu ekonomikas attīstībā.