Visas kategorijas

Sākums>Jaunumi>Uzņēmuma jaunumi

10. G50 Centrālā vīna un stipro alkoholisko dzērienu samita forums notika Čangšā, un Crown Whisky ieguva balvu!

2023-05-24

20. maija pēcpusdienā Čangšas Starptautiskajā konferenču un izstāžu centrā notika 10. G50 Centrālā vīna un stipro alkoholisko dzērienu samita forums. Pasākumu kopīgi organizēja Hunaņas vīna asociācijas Vīna un stipro alkoholisko dzērienu nodaļa, Hunan Wine Alliance, Renchuang Sugar and Wine Association un Zhongnan Wine Circle, piesaistot ekspertus, zinātniekus, izplatītājus un bāru vadītājus no vīna un stipro alkoholisko dzērienu nozares. Foruma tēma "Viskija attīstības tendences Ķīnā" ir vērsta uz viskija nozares attīstības veicināšanu centrālajā reģionā.

图片 1_ 副本

Forumā nozares un organizatoru vārdā uzstājās Hunaņas alkoholisko dzērienu asociācijas ģenerālsekretārs Zheng Yingping un G50 Centrālā vīnu un stipro alkoholisko dzērienu foruma organizācijas komitejas priekšsēdētājs Li Hunjuans. Sun Fangxun kungs, slavenais ķīniešu vīna un viskija eksperts, un Gao Kailang (Alan), Goalong Liquor dibinātājs, dalījās attiecīgi ar viskija nozares vēsturi un perspektīvām.

Savā runā Gao dalījās savā redzējumā par viskija industrijas nākotni un lika klātesošajiem izpētīt, kā šajā nozarē sasniegt rezultātus un panākumus. The Goalong spirta rūpnīca Viena iesala viskijs ieguva arī 2023. gada labākā viskija zīmola/izplatītāja balvu, kas apliecina Goalong Liquor Group ilggadējos centienus un pastāvīgo apņemšanos nodrošināt augstas kvalitātes stipros alkoholiskos dzērienus.

Pēc tikšanās Gao kungs aicināja dalībniekus piedalīties privātajā viskija degustācijas ballītē "Vīna draugi, privāts bankets" Goalong viskijs Klubs, lai svinētu godu. Šajā unikālajā pieņemšanā dalībnieki nogaršoja četrus dažādus viena iesala īsi izturētus dzērienus no Goalong Distillery, katrs ar savu unikālo garšu un garšu, kas saņēma vienprātīgu atzinību no apmeklētājiem.

图片 2_ 副本