Visas kategorijas
sānu josla

Sākums>Par mums>Grupas profils

Grupas ievads

Goalong galvenais bizness Šķidrums (Grupa) ir starptautisko ražošanu un pārdošanu spirts (Piemēram, viskijs, brendijs, degvīns, džins, rums), kā arī preču un tehnoloģiju imports un eksports.

Uzņēmums Goalong Liquor Brand tika ierosināts 2011. gadā, lai izveidotu Ķīnas pirmo starptautisko alkoholisko dzērienu zīmolu, kam sekoja Lielbritānijas Goalong Liquor Group Company nodibināšana, un sāka reģistrēt preču zīmi "Goalong". Angļu preču zīme "GOALONG" ir "Gaolang" homonīms. Tās nozīme ir nepārtraukti agresīva un drosmīga virzība uz priekšu, kas ir arī Goalong Spirit uzņēmējdarbības virzītājspēks.

Pieder gandrīz 100 darbinieku (2018), 50 ar bakalaura grādu vai augstāku, 3 ar maģistra grādu vai vairāk un 8 ar profesionālu un tehnisku sertifikātu.

Alkoholiskie dzērieni Goalong visus šos gadus ir vadījuši vietējo alkoholisko dzērienu eksportu.

Pašlaik ir pieci molekulāri uzņēmumi, divi ārzonu uzņēmumi, kas ir tieši ārvalstu jurisdikcijā un ir tieši saistīti ar Goalong Liquor Group.


Goalong alkoholisko dzērienu grupa

Bingo Bosolac starptautiskais dzēriens Sarl.
Lielbritānijas Goalong Liquor Group Co., Ltd.
Hunan Goalong Alkohols Co., Ltd.
Changsha Goalong Liquor., Ltd.
Changsha Bingo Liquor Co., Ltd.
Shenzhen Goalong Alkohols Co, SIA
Liuyang Goalong dzērienu spirta rūpnīca Co, SIA

Goalong spirta rūpnīca

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. ir vienas pieturas profesionāls starptautisko alkoholisko dzērienu ražotājs Ķīnā, kuru Lielbritānijas Goalong Group ieguldīja 2018. gadā, galvenokārt ražojot un eksportējot viskiju, brendiju, degvīnu, džinu, liķierus un citus dzērienus. atrodas Liuyang pilsētas divorientētajā industriālajā parkā. Tā ir 1. lielākā mēroga viena iesala viskija spirta rūpnīca Ķīnā, kā arī 4. spirta rūpnīca, kuru ieguldījusi Goalong Group, ar vismodernākajām un modernizētākajām iekārtām un augsta līmeņa vadības sistēmu, kas pārstāv grupas 4. starptautiskais piegādes līmenis, galvenokārt koncentrējoties uz ķīniešu viskija izgatavošanu un privātu etiķešu alkoholisko dzērienu pakalpojumiem klientiem no ārvalstīm un ārvalstīs.

                       

Viskija spirta rūpnīca atrodas Liujangas kalnu apgabalā, kas ir ļoti piemērots viskija destilēšanai kvalitatīva ūdens un patīkamas vides dēļ; Labas kvalitātes ūdens ar zemāku elektrolīzes ātruma indeksu un neizšķīdušiem sāļiem, kas padara šķidrumu tīru un tīru, mīkstu un maigu, tas nebojā ķermeni, tos baudot.

                       

Goalong Group ir pirmā, kas Ķīnā ražo un izstrādā viena iesala viskiju. Pašlaik Ķīnas pētniecības un attīstības un ražošanas līmenis ir vadošais. Kopš 1. gada uzņēmums ir izveidojis vietējo tirgu un eksportu kā galveno uzņēmējdarbības veidu, vadot pārdošanu 2009 gadus pēc kārtas. 7 drošības incidentu, 0% pēcpārdošanas serviss. Mēs esam nokārtojuši FDA un ISO, QS un HACCP sertifikātus un eksportējuši savus produktus uz vairāk nekā 100 valstīm un ieguvuši labu reputāciju, piemēram, Krieviju, Ameriku, Vāciju, Filipīnām, Panamu, Meksiku, Surinamu, Austrāliju, Jaunzēlandi un tā tālāk.

                       

Visus mūsu produktus var izdrukāt ar Lielbritānijas vai Francijas svītrkodu, ar augstas kvalitātes kvalitatīvām izejvielām un iepakojumiem. Kvalitāte ir dvēsele, un klients vienmēr ir pirmais, mēs galvenokārt balstāmies uz ilgtermiņa uzņēmējdarbību un draudzīgām kā abpusēji izdevīgām attiecībām ar klientiem. Mums ir bagāta izstāžu pieredze un esam ieguvuši daudz labu reputāciju visā pasaulē.

                       

Alana kunga Londonā dibinātais Goalong zīmols nozīmē "iet uz priekšu", un tā logotips simbolizē Goalong kultūru, esiet uzticīgi un drosmīgi sapņot, cīnīties un Goalong par sapņiem! Pašlaik mums ir četri zīmoli: “Goalong” viskijs, “Bosolac” brendijs, “Divnozīmīgs” degvīns un “MonaFrcc” džins. Goalong ir arī pirmais ķīniešu Single Malt Whisky zīmols Ķīnā.

                       

Goalong ir skanīgs dzērienu zīmols, lieliska misija tika dota, kad zīmols tika izveidots. Ir pagājuši daudzi gadi, Goalong sauklis nekad nav mainījies. Pastāvīgi iegūt atzinību un atzinību stipro alkoholisko dzērienu tirgū pasaulē, kas padara sviedru un centienu nozīmi.

                       

Mēs, Goalong sapņiem!

Uzņēmuma kultūra

Uzņēmuma struktūra