Visas kategorijas

Sākums>Jaunumi>Nozares jaunumi

Valentīna diena viskijam

2023-02-13

Valentīndiena - šie mīlestības pilnie svētki vienmēr liek cilvēkiem justies laimīgiem un priecīgiem. Attiecības starp mīlētājiem ir simts līdz vairāk nekā tūkstoš ērkšķu atpakaļ, Viss tāpat kā Jaunā Marka un ozolkoka mucas kopumā, savstarpējs sasniegums, viens otru papildina.

Novecošanās reakcijā starp New Make un ozolkoka mucām notiek trīs procesi: izslēgšana, pilnvarošana un mijiedarbība. Izslēgšanas procesā daļa gaistošo vielu pēc nogatavināšanas pazūd; piešķiršanas procesā muca un kontakts New Make pakāpeniski atbrīvo aromātiskās molekulas, lai New Make turpina pievienot krāsu un raksturu; mijiedarbības procesā, uzglabāšanas vidē un piešķiršanas mijiedarbībā, lai šķidrie savienojumi turpinātu oksidācijas reakciju, lai katrai muciņai būtu raksturīgs viskija raksturs. (Iepriekš minētā teorija ir no "Whiskyology")

The New Mark destilēts no Goalong spirta rūpnīca ir dzidrs un iesalains ar saldu garšu. Augstas temperatūras destilācija ar termālo eļļu piešķir tai nedaudz pārogļotu aromātu, kā dāmai ar atturīgu, bet atšķirīgu personību. Kādas dzirksteles viņai būs ar dažādu stilu ozolkoka mucām?


Sirdi pukstošs, kaislīgs un noturīgs

Satiekot Chardonnay mucu, jūs nevarat atrauties no tās tikai pēc viena skatiena. Daudzpusīgais Chardonnay, skābs un brīvs, var iesakņoties, lai kur tas atrastos. New Make ar savu dāsnumu un toleranci ir tropu augļu aromāts ar saldu kantalupu un nenobriedušu ananāsu garšu, kas sajaukta ar vīnogu skābumu. Laika gaitā novecošana samazina Chardonnay mucu tanīna sajūtu, ar bagātīgām, slāņveida garšām un viegli skābenu svaigumu.


Salds, maigs un nomierinošs

New Make aptver Sherry mucu, iespējams, tās maiguma un lutināšanas dēļ. Vēsturiskā Šerija muca maigi nomierina Jauno Marku, kas ir intraverts. Sākot ar ilgstošu pilnvērtīgu cukurotu augļu aromātu, deguns ir piepildīts ar saldumu un garšām. žāvēti augļi, sukādes, žāvēti aprikozes un ziedu notis. Garša ir gluda un plūstoša, un vispirms mutē dominē maigs žāvētu augļu aromāts, atstājot ziedu un medus notis, lai piešķirtu nobeigumu. Iesala saldums ir savienots ar bagātīgu augļu garšu un ilgu, noturīgu nokrāsu. Novecojot, tanīni kļūst nemanāmi rūgti, un vīns kļūst vijīgs un blīvs.


Romantisms, dziļa un dāsna mīlestība

Ekskluzīvajās Konjaka mucās vienmēr ir redzams Jaunais Padara kaut ko skaistu, jaunu un vērtīgu.

Brendija muca izstaro elegantu kvalitāti ar eksotikas pieskaņu. Šīs ietekmes ietekmē vīna krāsa kļūst brūna, un zem ziedu un iesala aromātiem ir eleganti balto Xinjiang vīnogu aromāti ar mandeļu nokrāsu. . Vīnam novecojot, tanīni izzūd, un gludais ķermenis iekrīt mutē ar elegantu ziedu un augļu aromātu.

图片


Kalni, upes, meži un ūdens

Austrumu muciņa ar savu austrumniecisko raksturu izceļas mucu pūlī, it kā viņam nebūtu jāver vaļā mute, bet tur būtu spēcīga pievilcība.

Jaunā gara intensitāte kļūst maiga un klusa zem viņa berzes, un garšas iedzimto saldumu papildina viņa gludums un dzenam līdzīgs maisījums, tieši pareizi. Atšķirīgais austrumu pikants un augļu aromāts Mizunara mucas viskijs ir pievienots nedaudz sandalkoka, dateles un karameļu pudiņš. Mutē jūtams koksnes saldums ar vieglu garšvielu, garšvielām, riekstiem, persikiem un citiem tropu augļiem, bagātīgi un gludi.

图片

Neatkarīgi no tā, kādas ir ozolkoka mucas un New Make, tām ir vajadzīgs laiks, lai iekārtotos un apskautu viens otru. Uzņēmumā Goalong katrs stils viskijs ir izgatavots ar destilētāja mīlestību un sapņa spēku. Saule lec un zvaigznes ceļas, paisums ceļas un krīt līdz ar to.

Viskijs ir kļuvis par starptautisku garu, ko meklē un mīl jaunā paaudze, un tam ir plašs stilu klāsts katrai gaumei.

Taču Goalong mēs vēlamies, lai katra viskija pudele, nogaršojot, būtu stāstu pilna, lai ne tikai nodrošinātu viskija cienītājus ar pārtiku mutei, bet arī radītu garīgu barību. Paceļot glāzi, jūsu prāts var arī iezīmēt kalnus, ezerus, kviešu laukus un to cilvēku sirdis, kuri gatavo viskiju, kopā ar saviem mīļajiem iejusties jaunā dzīvē.

Tuvojoties Valentīndienai, sajutīsim arī tavu mīlestību!

Nosūtiet savu un mīļotā fotoattēlu uz aizkulisēm, un mēs pēc nejaušības principa izvēlēsimies divus cilvēkus, kuri saņems 50 ml koplietošanas pudeli.

Paldies par jūsu uzņēmumu.