Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>Liķieri

Dark Rose šampanietis 700ml/375ml 3.5%abv


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Tumšā roze
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:12 pudeles / kastīte
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:10000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
11

Šis DARK ROSE vīna šampanieša dzēriens ir vīns ar zemu alkohola saturu, ar 3.5 tilp. Jūsu izvēlei ir 700 ml un 375 ml divas specifikācijas. Šis šampanietis ir dzidrs un caurspīdīgs, bez suspendētām vielām. Garša ir maiga un eleganta, skaista, harmoniska un augļaina.


Konkurētspējīga priekšrocība:

low-alcohol alcoholic beverage.

Easy drinking.


22

33

44
55

profesionāls viskija spirta rūpnīca and liquor Manufacturer, Exporter for Brandy, Vodka, Gin, Liqueur, Soda, Cocktail and Craft beer.Fast delivery, guaranteed quality and excellent after-sales service. Bring you a five-star one-stop shopping experience

5

55 - 副本

Customers who say good are really good.Let us build the foundation with quality, guarantee the achievement of service, build trust with value, and march towards the glory of tomorrow together.

8

Eksporta līderis 7 gadus pēc kārtas. Ātra piegāde, garantēta kvalitāte un lielisks pēcpārdošanas serviss. Sniedziet jums piecu zvaigžņu vienas pieturas iepirkšanās pieredzi. Nevienam no tirgū esošajiem produktiem nav bijuši pārtikas drošības incidenti.Klientu aptaujas apmierinātība pārsniedz 90%. Mēs pieņemam uzraudzību un korekciju no globāliem klientiem un profesionālajām iestādēm.

10

9

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. ir vienas pieturas profesionāls starptautisks alkoholisko dzērienu ražotājs Ķīnā, kuru 2018. gadā ieguldīja Apvienotās Karalistes Goalong Group, galvenokārt ražojot un eksportējot viskiju, brendiju, degvīnu, džinu, liķierus un citus dzērienus. atrodas Liuyang pilsētas Divvirzienu industriālajā parkā, tas ir 1. lielākais mērogā viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā, kā arī 4. spirta rūpnīca, ko ieguldījusi Goalong Group, ar vismodernāko un modernizētāko aprīkojumu un augsta līmeņa vadības sistēmu, kas pārstāv grupas 4. starptautisko piegādes līmeni, galvenokārt koncentrējoties uz Ķīniešu viskijs dzērienu izgatavošanas un privāto preču zīmju pakalpojumi klientiem no iekšzemes un ārvalstīm.

4

6

Sīkāka informācija
2
3
4
5
6
PASŪTĪJUMU