Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>Degvīns un Džins

Goalong Royal Carlston degvīns 700ml 40%abv 700ml 40%abv


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Neskaidrs
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:12 pudeles / kastīte
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:10000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
未 标题 -2_ 副本
Goalong vodkawith this barley-corn vodka, whichhas three times’ distillation and four times’ birch charcoal filtration, pure and fresh, the featured products are distinctive vodkas packed in energetic designs. Rich flavors and tastes, harmoniously matched with other drinks and are widely popular among young consumers.
GaršasOriģināla garša un pielāgota garša 
GaršaKraukšķīgi mīksts un noturīgs, gluds un svaigs ieeja 
11
22

1640163039396914.webp_副本

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. ir vienas pieturas profesionāls starptautisks alkoholisko dzērienu ražotājs Ķīnā, kuru 2018. gadā ieguldīja Apvienotās Karalistes Goalong Group, galvenokārt ražojot un eksportējot viskiju, brendiju, degvīnu, džinu, liķierus un citus dzērienus. atrodas Liuyang pilsētas Divvirzienu industriālajā parkā, tas ir 1. lielākais mērogā viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā, kā arī 4. spirta rūpnīca, ko ieguldījusi Goalong Group, ar vismodernāko un modernizētāko aprīkojumu un augsta līmeņa vadības sistēmu, kas pārstāv grupas 4. starptautisko piegādes līmeni, galvenokārt koncentrējoties uz Ķīniešu viskijs dzērienu izgatavošanas un privāto preču zīmju pakalpojumi klientiem no iekšzemes un ārvalstīm.

Eksporta līderis 7 gadus pēc kārtas. Ātra piegāde, garantēta kvalitāte un lielisks pēcpārdošanas serviss. Piedāvājiet jums piecu zvaigžņu vienas pieturas iepirkšanās pieredzi. Nevienam no tirgū esošajiem produktiem nav bijuši pārtikas drošības incidenti.Klientu aptaujas apmierinātība pārsniedz 90%. Mēs pieņemam uzraudzību un korekciju no globāliem klientiem un profesionālajām iestādēm.

FAQ

1. Vai varat pagatavot dažādu garšu degvīnu?

Yes, we can make differerent flavor vodka as our customer. LikeChocolate flavor, lychee flavor, almond flavor, watermelon flavor, mango flavor and green apple flavor. All those vodka we has made for our customer.

2. Vai mēs varam izmantot savu logotipu vai dizainu uz etiķetes?

Jā, mēs pieņemam pielāgotus dizainus. Mums ir arī dizaineru komanda, kas palīdzēs jums izstrādāt.

3. Kāds ir pudeles tilpums?

Mums pa rokai ir 700ml pudele. Mēs varam atvērt veidni jūsu pilnvarotajai pudelei.

4. Kāds ir veidņu atvēršanas cikls un izmaksas?

Mūsu veidņu atvēršanas cikls parasti ir apmēram divas nedēļas, sadalīts mehāniskās pudelēs un manuālās pudelēs, un izmaksas ir no 300 līdz 1500 ASV dolāriem. Ņemot vērā ilgtermiņa sadarbību nākotnē, varam apsvērt veidņu atvēršanas maksas atmaksu par pirmo lielo pasūtījumu.

5. Kā rīkoties, ja preces tiek nopietni bojātas, transportējot uz vietējo rajonu?

Mūsu iepakojums ir piemērots starptautiskajiem pārvadājumiem, un bojājumu līmenis ir ārkārtīgi zems. Lūdzu, nofotografējiet un savāciet pierādījumus 2 stundu laikā pēc preču saņemšanas. Mēs kompensēsim jūsu nākamo pasūtījumu, pamatojoties uz faktiskajiem zaudējumiem.

6. Kā rīkoties, ja vīna noplūdes un etiķešu kļūdas ir radušās nepareizu procesu vai ražošanas dēļ, kas ietekmē pārdošanu?

Tā kā marķēšanu darbina mašīna, kļūdu diapazons ir ļoti zems, un kļūdu ir grūti saskatīt ar neapbruņotu aci, tāpēc varat būt drošs. Kas attiecas uz vīna noplūdes problēmu, tā kā vāks ir daudzkārt uzlabots, vīna noplūdes iespēja ir ļoti maza. Ja tas tiešām ir rūpnīcas iemeslu dēļ, lūdzu, uzņemiet fotoattēlu kā pierādījumu, un mēs esam gatavi uzņemties attiecīgo atbildību.

7. Klienti mūsu tirgū ir ļoti riebīgi pret ķīniešu pārtiku, jo Ķīnā ir daudz pārtikas problēmu, kā novērst gala tirgus šaubas?

Ja nepieciešams, varam sadarboties ar QS testēšanu vai citu starptautiski sertificētu BV, trešo pušu pārbaudēm utt. Absolūti garantējam kvalitāti. Salīdzinot ar citiem lielākajiem stipro alkoholisko dzērienu zīmoliem, mūsu produkti ir rentabli. Cena ir mērena, un kvalitāte ir garantēta. Es uzskatu, ka tas noteikti palīdzēs jums atvērt lielāku tirgu.

8. Ko darīt, ja ir atšķirība starp beztaras vīnu

un vīna paraugs? Katru reizi, kad tiek nosūtīts paraugs, mēs uzlīmēsim atbilstošo etiķeti un saglabāsim kopiju uz uzņēmuma parauga stenda. Ražojot lielapjoma preces, mēs izvietosim un ražosim pēc paraugiem, tāpēc problēma, kuru jūs apsverat, būtībā nepastāv.

9. Vēlos nopirkt 6 pudeles viskija. Vai jūsu uzņēmums var nodrošināt skaidras naudas piegādes pakalpojumu?

Tā kā vīns ir bīstams un trausls, neiesakām iegādāties 6 pudeles. Vispirms varat izmēģināt vienu pudeli. Vietējā eksprespasta dēļ mēs nepieņemam skaidru naudu pēc piegādes.

10. Cik pārbaudes ir iespējamas visa ražošanas procesa laikā un cik pilnas pārbaudes?

Katrs no mūsu amatiem veiks savstarpēju pārbaudi un pašpārbaudi. Papildus tiek veiktas 2 izlases veida pārbaudes

un 1 pilna pārbaude.


Sīkāka informācija
2
3
4
PASŪTĪJUMU