Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>viskijs

Goalong Power etiķetes graudu viskijs 700ml 40%abv


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Iet līdzi
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:Katra pudele iepakota dāvanu kastē, 12 pudeles/kartona
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:8000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
11

New Power Label Whisky ir vēl viens ilgstoši kvalitatīvs Goalong Liquor viskijs. Pateicoties unikālajai blendēšanas receptei, tas ir sirsnīgi uzņemts daudzās valstīs un apgabalos. Cilvēki saka, ka tai ir patīkami nobriedušu augļu aromāti un maigas dūmu ozola koka notis. Lai gan jūs piesaistīs arī tā maigā un sarežģītā garša. Klientiem šķiet, ka tas ir kā Džeks Denijs.


22

33


44

Kompanijas profils

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. ir vienas pieturas profesionāls starptautisks alkoholisko dzērienu ražotājs Ķīnā, kuru 2018. gadā ieguldīja Apvienotās Karalistes Goalong Group, galvenokārt ražojot un eksportējot viskiju, brendiju, degvīnu, džinu, liķierus un citus dzērienus. atrodas Liuyang pilsētas Divvirzienu industriālajā parkā, tas ir 1. lielākais mērogā viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā, kā arī 4. spirta rūpnīca, ko ieguldījusi Goalong Group, ar vismodernāko un modernizētāko aprīkojumu un augsta līmeņa vadības sistēmu, kas pārstāv grupas 4. starptautisko piegādes līmeni, galvenokārt koncentrējoties uz Ķīniešu viskijs dzērienu izgatavošanas un privāto preču zīmju pakalpojumi klientiem no iekšzemes un ārvalstīm.

55

66

Klientu atsauksmes

Goalong pure iesala viskijs has achieved good results in various professional alcohol exhibitions and tastings. In 2020, the brand has been exported to the United States in a way that it will enter the US large supermarkets and become a hot-selling item.

8

9


10

Sīkāka informācija
2
3
4
5
6
7
PASŪTĪJUMU