Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>viskijs

Goalong 1st ķīniešu viena iesala viskijs 700ml/750ml 40%abv


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Iet līdzi
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:Katra pudele iesaiņota dāvanu kastē, 4 pudeles / kartona kastīte
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:3000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
1
2


Pēc tradicionālā procesa iesals tiek samalts, saharizēts un pēc tam raudzēts telpā ar nemainīgu 16 grādu temperatūru 72 stundas un pēc tam trīs reizes destilēts caur tradicionālo tējkannas tipa destilācijas iekārtu. Periodā pieaugušais var uzņemt augu dabisko aromātu ozolkoka mucās un iegūt skaistu dzintara krāsu. Tajā pašā laikā tas var arī samazināt spēcīgas augstas koncentrācijas alkohola stimulāciju. Ieeja ir mīksta un maiga, un garša ir bagāta un maiga.


3
4
5


2013,Goalong liquor Grouphas been exporting the pure gain and viena iesala viskijs. The product is sold in famous supermarket chains in the United States. We accept customized liquor and packaging for this products to export. As a brand agent exporter, we will give the largest price discount to win the market.

Pasūtīšanas process

Kompanijas profils

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. ir vienas pieturas profesionāls starptautisks alkoholisko dzērienu ražotājs Ķīnā, kuru 2018. gadā ieguldīja Apvienotās Karalistes Goalong Group, galvenokārt ražojot un eksportējot viskiju, brendiju, degvīnu, džinu, liķierus un citus dzērienus. atrodas Liuyang pilsētas Divvirzienu industriālajā parkā, tas ir 1. lielākais mērogā viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā, kā arī 4. spirta rūpnīca, ko ieguldījusi Goalong Group, ar vismodernāko un modernizētāko aprīkojumu un augsta līmeņa vadības sistēmu, kas pārstāv grupas 4. starptautisko piegādes līmeni, galvenokārt koncentrējoties uz Ķīniešu viskijs dzērienu izgatavošanas un privāto preču zīmju pakalpojumi klientiem no iekšzemes un ārvalstīm.

Kāpēc izvēlēties mūs

Leading the export for 7 consecutive years. Fast delivery, guaranteed quality and excellent after-sales service. Bring you afive-star one-stop shopping experience. None of the products circulating on the market have experienced any food safety incidents.Customer survey satisfaction exceeds 90%. We accept supervision and correction from global customers and professional institutions.

QA

1.How old is this whiskey?

Šis viskijs ir tīrs iesala viskijs, mēs paši veicam spirta rūpnīcu un izturējām to ozolkoka mucās vismaz 5 gadus.

2. Vai mēs varam izmantot savu logotipu vai dizainu uz etiķetes?

Jā, mēs pieņemam pielāgotus dizainus. Mums ir arī dizaineru komanda, kas palīdzēs jums izstrādāt.

3. Kāds ir pudeles tilpums?

Mums pa rokai ir 700ml pudele. Mēs varam atvērt veidni jūsu pilnvarotajai pudelei.

4. Kāds ir veidņu atvēršanas cikls un izmaksas?

Mūsu veidņu atvēršanas cikls parasti ir apmēram divas nedēļas, sadalīts mehāniskās pudelēs un manuālās pudelēs, un izmaksas ir no 300 līdz 1500 ASV dolāriem. Ņemot vērā ilgtermiņa sadarbību nākotnē, varam apsvērt veidņu atvēršanas maksas atmaksu par pirmo lielo pasūtījumu.

5. Kā rīkoties, ja preces tiek nopietni bojātas, transportējot uz vietējo rajonu?

Mūsu iepakojums ir piemērots starptautiskajiem pārvadājumiem, un bojājumu līmenis ir ārkārtīgi zems. Lūdzu, nofotografējiet un savāciet pierādījumus 2 stundu laikā pēc preču saņemšanas. Mēs kompensēsim jūsu nākamo pasūtījumu, pamatojoties uz faktiskajiem zaudējumiem.

6. Kā rīkoties, ja vīna noplūdes un etiķešu kļūdas ir radušās nepareizu procesu vai ražošanas dēļ, kas ietekmē pārdošanu?

Tā kā marķēšanu darbina mašīna, kļūdu diapazons ir ļoti zems, un kļūdu ir grūti saskatīt ar neapbruņotu aci, tāpēc varat būt drošs. Kas attiecas uz vīna noplūdes problēmu, tā kā vāks ir daudzkārt uzlabots, vīna noplūdes iespēja ir ļoti maza. Ja tas tiešām ir rūpnīcas iemeslu dēļ, lūdzu, izmantojiet fotoattēlu kā pierādījumu, un mēs esam gatavi uzņemties attiecīgo atbildību.

7. Klienti mūsu tirgū ir ļoti pretīgi pret ķīniešu pārtiku, jo Ķīnā ir daudz pārtikas problēmu, kā novērst šaubas par gala tirgu?

If necessary, we can cooperate withthird-party inspectionstesting or other internationally certified BV, SGS etc. Absolutely

garantēt kvalitāti. Salīdzinot ar citiem lielākajiem stipro alkoholisko dzērienu zīmoliem, mūsu produkti ir rentabli. Cena ir mērena, un kvalitāte ir garantēta. Es uzskatu, ka tas noteikti palīdzēs jums atvērt lielāku tirgu.

8. Ko darīt, ja pastāv atšķirība starp beztaras vīnu un paraugvīnu?

Katru reizi, kad tiek nosūtīts paraugs, mēs uzlīmēsim atbilstošo etiķeti un saglabāsim kopiju uz uzņēmuma parauga stenda. Ražojot lielapjoma preces, mēs izvietosim un ražosim pēc paraugiem, tāpēc problēma, kuru jūs apsverat, būtībā nepastāv.

9. Vēlos nopirkt 6 pudeles viskija. Vai jūsu uzņēmums var nodrošināt skaidras naudas piegādes pakalpojumu?

Tā kā vīns ir bīstams un trausls, neiesakām iegādāties 6 pudeles. Vispirms varat izmēģināt vienu pudeli. Vietējā eksprespasta dēļ mēs nepieņemam skaidru naudu pēc piegādes.

10. Cik pārbaudes ir iespējamas visa ražošanas procesa laikā un cik pilnas pārbaudes?

Katrs no mūsu amatiem veiks savstarpēju pārbaudi un pašpārbaudi. Papildus tiek veiktas 2 izlases veida pārbaudes


Sīkāka informācija
2
3
4
5
6
7
PASŪTĪJUMU