Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>viskijs

Goalong CAGURA viskijs, izturēts dabīgā ozola mucā


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Iet līdzi
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:Katra pudele iepakota dāvanu kastē, 12 pudeles/kartona
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:8000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts

Goalong Cagura viskijs prēmija stiprie alkoholiskie dzērieni

40%VOL 700ML/PUDELĒ

1. Color: Light gold

2. Smell: Caramel with oak toasted aroma

3. Taste: Dry entrance mouth, slightly sweet aftertaste

4. Attractive price from liquor distillery

5. Pietiekami daudz krājumu

Dzīve ir jādzīvo ar laimi un mīlestību, tāda dzīve ir mūsu ilgošanās cienīga. Laime bieži nāk no vienkāršības. Ņemiet līdzi pudeli Goalong tīra iesala viskija kopā ar labu draugu un skatieties aizraujošu spēli. Sveicam tostu par laimi.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd ir vienas pieturas profesionāls starptautisks alkoholisko dzērienu ražotājs. Kas ir 1. lielākais mērogs viena iesala viskijs spirta rūpnīca Ķīnā, kā arī 4. spirta rūpnīca, ko investējusi Goalong Group. Goalong Group izmanto intelligentlu centra kontrolēto destilācijas procesu, 15 tonnas augstas kvalitātes stipro alkoholisko dzērienu dienā. Ir 8 automātiskās ražošanas pudeļu pildīšanas līnijas, 10,000 XNUMX kastes gatavās produkcijas ienākšanas tirgū.

Goalong grupai ir profesionāla starptautiska kvalitātes vadības komanda, kas stingri ievēro starptautisko kvalitātes vadības sistēmu, ISO un HACCP sertifikātu. Uzticība sākas ar kvalitāti.

Goalong Group nodrošina vienas pieturas stipro alkoholisko dzērienu pakalpojumus, un tai ir trešās starptautiskās paaudzes piegādes iespējas. Kopš 3. gada Goalong Group ir vadošais viskija, brendija un degvīna eksports 2009 gadus pēc kārtas.

Goalong viskijs un brendijs tiek eksportēti uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm, bez drošības negadījumiem, 100% pēcpārdošanas serviss.


Sīkāka informācija
2
3
4
5
6
PASŪTĪJUMU