Visas kategorijas

Sākums>Izvēlne>viskijs

Goalong viena iesala viskijs 700ml 40%abv Bourbon mucā izturēts


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Iet līdzi
Minimālā pasūtījuma daudzums:Viens konteiners
Iepakojums Detaļas:Katra pudele iepakota dāvanu kastē, 6 pudeles/kartona
Piegādes laiks:7 dienu piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Apmaksas noteikumi:T/T, LC, OA
Supply spējas:5000 kastītes dienā

Minimālā pasūtījuma daudzums:

12000


Apraksts
1
3

Dzīvei ir jādzīvo ar laimi un mīlestību, tāda dzīve ir mūsu ilgošanās cienīga. Laime bieži nāk no vienkāršības. Goalong ir viskija spirta rūpnīcas Ķīnā. Paņemiet līdzi pudeli Goalong viena iesala viskijs ar labu draugu un skatīties aizraujošu spēli. Pastāsim tostu par laimi.

2
4

Goalong Group koncentrējas uz viskija, brendija, degvīna, džina, amatniecības alus, dabīgā rīsu baijiu, fasēta dzeramā ūdens, funkcionālo dzērienu un dažādu dzērienu ražošanu, pētniecību un izstrādi un pārdošanu.

Amerikāņu viena iesala viskijs

Goalong grupa ar lielu destilācijas iekārtu un inteliģentu centrālo vadības sistēmu viskija destilēšanai. Pilnībā automātiska pudeļu pildīšanas līnija un moderns ražošanas cehs, Goalong Group katru dienu var saražot 10000 8 kārbu produktu ar XNUMX automātiskām ražošanas pudeļu pildīšanas līnijām. Goalong grupai ir profesionāla starptautiska kvalitātes vadības komanda, kas stingri ievēro starptautisko kvalitātes vadības sistēmu, ISO un HACCP sertifikātu. Uzticība sākas ar kvalitāti.

1640067860152462.png.webp_副本

1640072346642168.webp_副本

Goalong Group nodrošina vienas pieturas stipro alkoholisko dzērienu pakalpojumus, un tai ir trešās starptautiskās paaudzes piegādes iespējas. Kopš 3. gada Goalong Group ir vadošais viskija, brendija un degvīna eksports 2009 gadus pēc kārtas.

Amerikāņu viena iesala viskijs

Goalong viskijs un brendijs tiek eksportēti uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm, bez drošības negadījumiem, 100% pēcpārdošanas serviss.

Amerikāņu viena iesala viskijs

Sīkāka informācija
2
3
PASŪTĪJUMU